Press "Enter" to skip to content

Kur rasti pigius skrydžių bilietus?

Turbūt sutiksite, kad pasaulis labai mažas. Kuo daugiau bendrovių siūlo pigius skrydžių bilietus – tuo pasaulis vis labiau mažėja. Galime tik pasidžiaugti, kad šiuo metu net ir pasiekti pačius tolimiausius pasaulio kampelius galima greitai ir pigiai. Kol vieni džiaugiasi, kad pigūs lėktuvų bilietai atveria galimybes keliauti dažnai, tuo tarpu kiti teigia, kad nors ir labai ieško – nepavyksta rasti pigių bilietų. O gal jie ieško netinkamai?

Pateikiame kelis papratus patarimus, kurie padės be jokio vargo pigiai įsigyti skrydžių bilietus ir apkeliauti kuo daugiau pasaulio.

24 valandų magiška taisyklė

Kai kurios, tačiau ne visos avialinijos, tad stebėkite atidžiai, suteikia galimybę atšaukti bilieto rezervaciją likus 24 valandoms iki skrydžio. Atšaukus rezervaciją, suprantama, atsilaisvina laisva vieta, o iki skrydžio jau lieka nebedaug laiko, tad ir pats bilietas tampa kelis kartus pigesnis. Visada galite bandyti jį užsisakyti dar kartą. Galbūt kiek rizikinga, tačiau daugeliu atveju kuo mažiau laiko iki skrydžio – tuo bilietas yra pigesnis ir galite bandyti jį įsigyti.

Bilietas tik į vieną pusę

Dar viena puiki galimybė sutaupyti – bilietas tik į vieną pusę. Dažniausiai užsisakant bilietus, kurie yra iškart į abi puses – permokate, kadangi tokiu atveju bendrovės ima didesnes pinigų sumas. Žinoma, nesinori nuskridus ieškoti bilieto, kadangi gali nepavykti rasti. Taigi, pirkite į vieną pusę iš vienos įmonės ir atgal iš kitos. Tokiu atveju taip pat turėtų pavykti sutaupyti.

Paskutinės minutės bilietai

Turbūt ne kartą teko girdėti nuostabias istorijas apie paskutinės minutės bilietus ir jų galimybes. Nuostabu, tačiau toli gražu ne kiekvienas gali sau leisti paskutinę minutę keliauti. Jeigu turite tokią galimybę – tokiu atveju kasdien įsijunkite bilietais prekiaujančių įmonių pasiūlymus ir susiraskite tokį variantą, kuris Jums tinka. Galite sumokėti net keliasdešimt kartų pigiau nei tie, kurie pirko prieš mėnesį.

Sekite info

Šiais laikais sekti informaciją naudojantis internetu yra paprasta kaip niekada. Pigūs skrydžiai dažniausiai skelbiami internetiniame puslapyje, o užsiprenumeravus naujienlaiškius gana greitai ir paprastai rasite tinkamą pasiūlymą. Paprasčiausiai kiekvieną dieną bent jau po 10 minučių peržiūrėkite pasiūlymus ir tokiu atveju tikrai pavyks rasti tokį variantą, kuris Jums labiausiai tinka. Juk su internetu viskas taip paprasta, pasinaudokite galimybe.

Keliaukite bet kur

Juokas juokais, tačiau pats paprasčiausias būdas sutaupyti – keliauti bet kur. Tiksliau, keliauti ten, kur yra siūlomi pigūs bilietai. Turbūt sutiksite, kad Merfio dėsnis egzistuoja ir kai tik ieškote bilietų į konkrečią vietą – jie tampa net kelis kartus brangesni. Jeigu mėgstate keliauti ir jums nėra jokio skirtumo koks yra kelionės tikslas – tokiu atveju tikrai rasite galimybę, kuri leis nepermokėti ir pasinaudoti pigios kelionės galimybe.

Akcijos

Akcijos skrydžiams taip pat skelbiamos reguliariai ir jeigu seksite informaciją – pamatysite. Dažniausiai nuolaidos siūlomos prieš pačias įvairiausias šventes ir pačios nuolaidos tampa dovanos pavidalu. Juolab, prieš šventes siūlome ir daug įvairiausių žaidimų, kurie padeda laimėti nuolaidas, o kai kuriais atvejais net ir skrydžius. Tačiau vėlgi, norint gauti info – reikia ją sekti, tad šiek tik pastangų vistiek reikės įdėti.

Keliaukite po pasaulį! Pigūs skrydžiai tam suteikia galimybę. Pažinkite kuo daugiau kultūrų, skonių bei spalvų, kad pavyktų atrasti, pajusti ir užuosti. Pasaulis nuostabus – įvertinkite tai ir neinvestuodami daug pinigų apkeliaukite pasaulį!